Гарантія
Умови гарантії Виробника
Гарантійний термін експлуатації виробу складає 12 місяців за умови правильно заповненого Гарантійного талона та підпису Покупця про прийняття ним гарантійних умов. На деякі моделі подовжена гарантія. При невиконанні цих умов претензії по якості виробу не приймаються. Протягом гарантійного терміну власник має право на безкоштовний ремонт виробу, якщо він вийшов з ладу через дефекти виготовлення або матеріалів.
Право на гарантійний ремонт втрачається в наступних випадках:
– Наявність в Гарантійному талоні виправлень, нерозбірливих записів.
– Якщо на виробі вилучена або пошкоджена ідентифікаційна етикетка, нерозбірливий або змінений серійний номер.
- Якщо несправності виробу викликані ушкодженнями при транспортуванні, неправильним збереженням, недбалим застосуванням, поганим доглядом. Якщо виріб має надмірне забруднення, як внутрішнє, так і зовнішнє, іржавий.
– Має місце неправильної експлуатації (порушення правил інструкції з експлуатації, включаючи перевантаження і використання не за призначенням).
– Експлуатація з непризначеною: або тупою різальною оснасткою, непризначеними насадками або додатковими пристосуваннями.
– Якщо виріб піддавався конструктивним змінам не уповноваженими особами.
– Коли виріб потрапив в гарантійний ремонт після спроб самостійного ремонту і/або змащення виробу під час гарантійного терміну, якщо це не передбачено інструкцією з експлуатації (сліди розкриття інструмента, зірвані шліци гвинтів, редукторна головка встановлена невірно і т.д.).
– Якщо експлуатація інструменту після виявлення несправності не була зупинена і продовжувалась.
– Несправності викликані незалежними від виробника причинами, такими, як перепади напруги електричного струму, явища природи, стихійні лиха.
-Якщо експлуатація виробу відбувалася без захисної основи, що входить у комплект (захисні кожухи, відбійні щитки і т.д.), що служать для безпеки працівника і перешкоджають проникненню оброблюваного матеріалу у середину виробу.
– Наявність у середині виробу сторонніх речовин, рідин і предметів, залишки будівельних матеріалів, абразивів, металева та інша стружка і т.д.
– Якщо є в наявності механічні зовнішні ушкодження (тріщини, вм’ятини і потертості корпуса, пластикових захисних кожухів), а також механічні ушкодження стопорів редукторів, перемикачів режимів роботи перфораторів, молотків, дрилів і лобзиків.
– Якщо мають місця ушкодження шнура живлення або штепсельної вилки, що виникли в результаті багаторазового перегину, механічного ушкодження або при підключенні до розетки з поганим контактом. Сліди дії вогню. Якщо не своєчасно були замінені швидкозношувані витратні деталі. Наприклад: щітки, фільтри, мастило, ремені і т.п., в наслідок чого виникли несправності виробу.
– Якщо має місце нормальний знос інструментів в результаті тривалого використання. Різномірний знос деталей при відсутності на них заводських дефектів не дає право на їх заміну по гарантії.
– Гарантія не поширюється на оснащення інструмента, витратне приладдя та матеріали (наприклад: патрони до дрилів, гайки для абразивних і відрізних дисків, цанги, бури, свердла, пильні диски, фрези і т.д.) що було в експлуатації.
– Гарантія не поширюється на мастило, гумові амортизатори й
ущільнювачі, повітряний і масляний фільтри, щітки, приводні ремні, що разом називаються «елементи, які швидко зношуються».
– Гарантія не поширюється на такі види робіт, як регулювання, чищення та інші роботи по догляду інструмента.
Гарантійні зобов’язання виробника не поширюються на інструмент:
1. З пошкодженнями або несправностями, що виникли в результаті експлуатації виробу з порушеннями вимог відповідних розділів паспорта, а також природного зносу вузлів і деталей, викликаного інтенсивною експлуатацією машини;
2. Якщо у інструменту забиті вентиляційні канали продуктами обробки;
3. При безперервній роботі більше 5 хвилин;
4. При неправильному розподілі потужності і ваги;
5. При використанні не за призначенням;
6. При наявності продуктів обробки, іржі усередині машини;
7. При перевантаженні або заклинювання (одночасний вихід з ладу обмоток якоря і статора або обох обмоток статора);
8. На всі види робіт, які виконуються при періодичному технічному обслуговуванні інструменту (регулювання, чистка, заміна швидкозношуваних деталей, матеріалів тощо);
9. На несправності, які виникли внаслідок порушення вимог до підготовки і порядку роботи, встановлених паспортом вироби. Наприклад: перегрів вироби, недотримання вимог до складу і якості паливної суміші, що спричинило вихід з ладу поршневої групи (безумовною ознакою того є залягання поршневого кільця і/ або наявність подряпин і потертостей на внутрішній поверхні циліндра і поверхні поршня, руйнування або розплавлення опорних підшипників шатуна поршневого пальця);
10. При механічному пошкодженні корпусу;
11. Несправність якого викликана застосуванням неякісного робочого інструмента;
12. Виробник не дає гарантію на оснащення, і додаткові речі (патрони свердлильні, фланці, гайки, цанги, акумуляторні батареї, ножі та ланцюги, свічки, зірочки, фільтри);
13. Виробник не бере на себе зобов’язань з гарантійного ремонту та усунення несправностей, що виникли повністю або частково, прямо чи побічно внаслідок встановлення або заміни деталей, або встановлення додаткових деталей, які не є дозволеними виробником, або що виникли внаслідок зміни конструкції;
14. Відповідальність за цією гарантії обмежується зазначеними у цьому документі зобов’язаннями, якщо інше не визначено законом.
Правила безпечного та ефективного використання викладені у паспорті виробу.